ateities galimybės

Daugiau žinių – daugiau laisvės rinktis

Tolesnės studijos arba karjera

Po bakalauro studijų absolventai turės galimybę rinktis:

  • studijuoti verslo ar vadybos krypties magistrantūroje bet kuriame Europos universitete; Plačiau
  • tęsti studijas VU Teisės fakultete – po papildomų teisės studijų galima įstoti į teisės magistrantūrą; Plačiau
  • siekti profesinės karjeros. Plačiau

Karjeros galimybės

Po „Verslas ir teisės“ programos studijų karjeros galimybės prasideda nuo privataus verslo sukūrimo iki darbo privačiame ar viešajame sektoriuje:

  • Absolventai galės savarankiškai ir atsakingai dirbti verslo institucijose, turės žinių susijusių su Lietuvos ir užsienio įmonių steigimu ir valdymu, funkcinių ar struktūrinių padalinių – vadybos, ekonominės analizės, planavimo, finansų valdymo ir pan. steigimu ir valdymu.
  • Gebės atlikti sudėtingą darbą kritiškai analizuojant ir sprendžiant tarptautinės ekonomikos, socialines–ekonomines, verslo, finansų, ekonominio saugumo, ir kitas problemas įmonėje, organizacijoje ar ekonominiame regione, kurti jų sprendimo modelius, atlikti ekonomines ekspertizes, taikyti sistemų analizės, ekonometrijos bei statistikos metodus.

Ekonomikos ir Teisės fakultetų studentai darbo pasiūlymų sulaukia jau studijuodami, tačiau skatiname studentus kaip įmanoma daugiau dėmesio skirti studijoms, su darbdaviu siūlome sudaryti tik nepilno etato darbo sutartis.

Universitete nuolat organizuojamos įvairios Karjeros dienos, kuomet įmonės ir studentai apsikeičia kontaktais, rengiami seminarai, susitikimai su gerai žinomais žmonėmis ir pan.

Po studijų studentus kviečiame tapti Ekonomikos fakulteto Alumni draugijos nariais – čia betarpiškai bendraudami su kolegomis galite gauti įvairių profesinių patarimų, kurie padės kopiant karjeros laiptais.

2016 VU TF. Visos teisės saugomos.