Mus rekomenduoja

Tavo būsimieji darbdaviai ir kolegos

daugiau REKOMENDACIJų

GITANAS NAUSĖDA

Prezidento patarėjas, finansų analitikas

SEB bankas

Sunku būtų įsivaizduoti gerą ekonomistą ar vadybininką, kuris galėtų apsieiti be teisinių žinių bagažo. Lygiai taip pat dažnai teisininkams, dirbantiems versle, pristinga vadybos žinių.

SEB banke turime skirtingus departamentus, kuriuose dirba ekonomistai bei teisininkai ir šie skirtingi specialistai turi bendradarbiauti, dirbti drauge. Be abejonės darbai kur kas sklandžiau vyksta, kai skirtingų skyrių darbuotojai bent šiek tiek  išmano apie kolegų darbus - vystosi lengvesnės diskusijos, greičiau surandamas sprendimas – tiesiog galima puiki skirtingų sferų simbiozė.

Aš visada esu už tai, kad nebūtų griežtų ribų tarp profesijų. Išsilavinusiam žmogui reikalingas platus akiratis. Be to, ne paslaptis, kad kartais žmonės padaro klaidą rinkdamiesi specialybę, todėl studijuodamas ir ekonomikos, ir vadybos, ir teisės dalykus jaunuolis galės ateityje lengviau atrasti savo kelią: taps ekonomistu, verslininku ar vis dėlto susidomės teise.

Žmogus turintis daugiau žinių ir įgūdžių visuomet bus paklausesnis darbo rinkoje, todėl manau, kad “Verslas ir teisės” programos absolventai bus žingsniu priekyje, turintys konkurencinį pranašumą.

daugiau REKOMENDACIJų

2016 VU TF. Visos teisės saugomos.