Mus rekomenduoja

Tavo būsimieji darbdaviai ir kolegos

daugiau rekomendacijų

INGA LOŠIENĖ

Žmogiškųjų išteklių verslo partnerė Baltijos šalims

Nasdaq Vilnius Services

Esu baigusi Teisės fakultetą. Nors mano darbas nėra tiesiogiai susijęs su teise, bet kasdien man prireikia teisinių žinių. Dirbant žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, konsultuojant įmonės vadovus, taip pat būtinos ekonomikos bei finansų žinios, kurias teko įgyti ne studijų metu, bet praktiniame darbe.

Esu įsitikinusi, kad verslo organizacijoje bet kurios grandies vadovams reikalingos darbo, civilinės, finansų teisės žinios. O štai  teisininkams - advokatams, teisėjams, susiduriantiems su civilinėmis bylomis, dažnai stinga ekonominių žinių.

 

Tiek darbo rinkoje, tiek Nasdaq kompanijoje jaučiame poreikį darbuotojų, turinčių išsilavinimą keliose gretutinėse srityse, tokiose kaip IT ir finansai, IT ir apskaita, ekonomika ir teisė bei pan. Tokių darbuotojų poreikis ateityje, mūsų nuomone, tik didės. Nasdaq turime nemažai pozicijų, kurios apima ekonomiką ir teisę – vidaus audito, compliance (atitikties), rizikų valdymo bei personalo valdymo srityse. Kompanijos inovacijų centrui plečiantis tokių specialistų poreikis dar labiau išaugs.

daugiau rekomendacijų

2016 VU TF. Visos teisės saugomos.