Vadybos ir teisės žinios -

iš geriausių savo srities profesionalų Lietuvoje

KITI PROFESIONALAI

Prof. dr. Jonas Martinavičius

VU Ekonomikos fakulteto dekanas

Suvienytos dviejų Vilniaus universiteto fakultetų pajėgos mums leis paruošti iš tiesų puikius ir unikalius Lietuvoje specialistus, kurių sėkme darbo rinkoje neabejojame.

Akivaizdu, kad „Verslo ir teisės“ studijų programa tapo būtina šiuolaikinio verslininko ar vadybininko ruošimui. Ne kiekviena įmonė gali sau leisti turėti teisininką, tačiau jokia įmonė negali veikti neturėdama tvirtų teisinių pagrindų, besikeičiančioje verslo aplinkoje būtina gebėti tinkamai apsaugoti savo įmonės veiklą – tad vadybos specialistas, turintis tvirtas verslo teisės žinias, yra aukso vertės.

„Verslo ir teisės“ programa yra puikiai subalansuota ir norintiems kurti savo verslą. Sėkmingam verslo įkūrimui ir vystymui svarbu gerai išmanyti daugybę įmonės veiklos aspektų, apimančių administracinius, vadybinius bei teisinius įmonės veiklos klausimus, kuriuos nauja studijų programa ir suvienija. Studentų verslumo ugdymas – Ekonomikos fakulteto kasdienybė: organizuojame susitikimus su verslininkais, rengiame seminarus, o mūsų konkursas „Idėja“ sukviečia kūrybingus studentus iš visos Lietuvos.

KITI PROFESIONALAI

2016 VU TF. Visos teisės saugomos.