Mus rekomenduoja

Tavo būsimieji darbdaviai ir kolegos

daugiau rekomendacijų

RIMANTAS stankevičius

Direktorius

UAB Silberauto

Bent minimalus teisinis raštingumas reikalingas ir būtinas bet kuriam asmeniui, nepriklausomai nuo jo visuomeninio statuso, profesijos, amžiaus, užimamų pareigų. Juk visas gyvenimas, visos jo sritys - tiek privačios, tiek viešos - saistomos atitinkamomis taisyklėmis. Teisinės žinios, įgytos VU Teisės fakultete,  padėjo man pasirengti visapusiškam gyvenimui ir suteikė daug galimybių.

Aš savo verslą pradėjau netrukus po Nepriklausomybės atkūrimo. Keletą metų teko ne tik jį vystyti, gilintis į subtilybes, bet ir kaip teisininkui dalyvauti kuriant verslą reguliuojančius teisės aktus.  Tiesa, besiplečiant verslui tapo aišku, jog trūksta konkrečiai verslo sričiai parengtų specialistų – išmanančių vadybą ir gebančių rasti efektyviausius sprendimus atsižvelgiant į teisinę rinkos aplinką.

 

Naujai parengta studijų programa „Verslas ir teisė“ - tai labai plačias galimybes atverianti programa. Jos absolventai įgis reikalingų žinių, kurias galės pritaikyti dirbdami įvairiose verslo srityse - prekybos įmonėse, bankininkystėje, pramonėje, vystydami nuosavą verslą. Įgytos žinios bus svarbios ir tiems, kurie pasirinks teisės krypties profesijas - teisėjo, advokato, prokuroro, notaro. Juk tik turėdamas žinių apie verslą gali kvalifikuotai ir visapusiškai nagrinėti bylas teisme, atstovauti ir ginti verslo interesus kaip advokatas, nustatyti verslo teisės aktų pažeidimus.

 

Šiandienos gyvenimas labai įvairiapusiškas, dinamiškas. Toks turi būti ir žmogus, lanksčiai prisitaikantis prie besikeičiančių aplinkybių. Tad kviesčiau studentus neapsiriboti tik studijų programa, bet tobulinti save ir kitose srityse, pavyzdžiui, mene, muzikoje, sporte. Jau greitai viso to reikės…

daugiau rekomendacijų

2016 VU TF. Visos teisės saugomos.